Logo Tabet

Cięcie betonu

Wykonujemy profesjonalne cięcie betonu. Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają odpływ wody oraz niwelują poślizg na powierzchniach betonowych. Tworzymy technologiczne przerwy dylatacyjne.

Nacinanie powierzchni betonowych wymaga specjalistycznej wiedzy i precyzji. Dzięki wysokiej jakości maszynom oraz umiejętnościom naszego zespołu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom. Oferujemy krótki czas realizacji usługi, estetyczny wygląd nawierzchni w efekcie końcowym oraz skuteczność i trwałość wykonanych nacięć. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Powierzchnie antypoślizgowe

Nacinanie betonu często stosowane jest w sytuacjach, gdy zależy nam na uzyskaniu stabilnej powierzchni posadzki. Tym sposobem uzyskujemy powierzchnię antypoślizgową. Rozwiązania, które proponujemy doskonale eliminują problem ze śliskimi nawierzchniami zjazdów na parkingach, placach manewrowych czy też w miejscach chowu zwierząt, gdzie należy zatroszczyć się o bezpieczną nawierzchnię.

Odwodnienia liniowe

Poprzez zastosowanie nacięć posadzki, tworzone są odwodnienia liniowe, które wykonujemy w celu prawidłowego odprowadzenia wody do odpływu. Nacięcia te często stosowane są w zastępstwie standardowych systemów odwodnień. Można wykonać je zarówno na nowych, jak i starych obiektach. Plusem wykonywanych poprzez nacinanie posadzki odwodnień jest ich wysoka trwałość oraz bezobsługowość.

Nacinanie szczelin dylatacyjnych

Naturalną właściwością betonu jest jego pękanie m.in. z powodu skurczy, nadmiernego obciążenia bądź ruchów termicznych płyt. Można się spodziewać, że nastąpi ono po pewnym czasie użytkowania betonowego podłoża. Istnieją jednak sposoby, by zminimalizować ilość i głębokość pęknięć w betonie. Stosowaną przez nas w tym celu metodą jest nacinanie kontrolowanych szczelin w nawierzchni. Tworzymy nowe i naprawiamy już istniejące dylatacje w posadzkach betonowych. Stosowana przez nas technika diamentowa nie powoduje obciążeń dynamicznych występujących np. przy frezowaniu betonu.

Naszą usługę nacinania szczelin dylatacyjnych charakteryzuje duża precyzyjność. Wykonujemy nacięcia o dowolnej szerokości i głębokości, pozostawiając ostre, niezniszczone krawędzie.

Wycinanie bruzd

Rozwiązanie najczęściej wykonywane na halach magazynowych/ produkcyjnych, gdzie powstają nowe ciągi technologiczne i potrzebne jest osadzenie szyn komunikacyjnych w posadzce betonowej. Nacięcia charakteryzują się duża precyzją wykonania oraz estetycznym wyglądem. Krawędzie bruzd są delikatne i nie uszkodzone. Jest to alternatywa do standardowego frezowania bruzd.

Galeria

nacinanie pod dylatacje

Nacinanie dylatacji

nacinanie

Wykuwanie detalu

nacinanie

Nacinanie pod naprawę dylatacji

nacinanie

Nacinanie pod naprawę dylatacji

nacinanie

Efekt nacinania

nacinanie

Efekt nacinania

nacinanie

Odwodnienia liniowe

nacinanie

Odwodnienia rusztowe

nacinanie

Nacinanie posadzki

nacinanie

Nacinanie betonu

nacinanie

Odwodnienie liniowe

nacinanie

Odwodnienie poziome

logo Tabet
  • Ta-Bet Ismena Tarkiewicz

  • 48-200 Prudnik, ul. Legionów 18/6

  • NIP: 755 19 32 105