Logo Tabet

Pewne rozwiązania na śliskie posadzki

Nasze metody obróbki betonu znajdują szerokie zastosowanie w gospodarstwach rolnych. Szczególnie, jeśli gospodarstwo rolne specjalizuje się w chowie i hodowli zwierząt, warto zastanowić się nad naszą ofertą fakturowania posadzek. Możemy zwiększyć bezpieczeństwo w obiektach, które służą do przetrzymywania zwierząt gospodarskich.

Nacinanie wzdłużne

Nacinanie wzdłużne jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się problemu śliskiej nawierzchni w oborze. Trwałe nacięcia wykonujemy na kanałach gnojowych (spacerowych), w poczekalniach do hali udojowej, okólnikach, przepędach i wielu innych obiektach gospodarskich. Nacięcia nie przeszkadzają w pracy zgarniaczy obornika. Technologię dobieramy do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta umożliwia zastosowanie wielu szerokości, głębokości i różnego rozstawu nacięć.

Nacinanie krzyżowe

W miejscach o dużym natężeniu ruchu proponujemy zastosowanie krzyżowego nacinania betonu. Jest to niezwykle trwała i bezpieczna metoda uszorstnienia posadzki. Stosujemy ją głównie na przepędach wewnętrznych i zewnętrznych, przy poidłach, na halach udojowych oraz w poczekalniach dla zwierząt hodowlanych.

Nacinanie rusztów

Oferujemy nacinanie rusztów betonowych, które powszechnie stosowane są w gospodarstwach rolnych zajmujących się hodowlą bydła. Najczęściej wykonujemy bruzdy w poprzek otworów gnojowych. Taki zabieg znacznie zwiększa bezpieczeństwo zwierząt, a zastosowanie tej technologii nie ma wpływu na nośność rusztów.

Frezowanie posadzki

Na starych obiektach inwentarskich wykonujemy również frezowanie posadzki polegające na jej uszorstnieniu, co skutkuje antypoślizgowością. Efektem wizualnym jest posadzka przypominająca beton miotełkowany. Natomiast wadą tej metody jest stosunkowo krótka trwałość, na którą wpływa jakość i twardość betonu.

Bruzdy pod zgarniacz

Wykonujemy nacięcia posadzki betonowej pod montaż zgarniaczy obornika. Dostosujemy odpowiednie przekroje nacięć do różnych rodzajów zgarniaczy np: linowych , łańcuchowych czy też hydraulicznych. Najczęściej wykonywane wymiary nacięć: 50 mm szerokości x 40 mm głębokości.

Filmy

Nacinanie posadzek w oborach

Nacinanie, uszorstnianie posadzek

Galeria

argo

Nacinanie krzyżowe

nacinanie krzyżowe

Nacinanie krzyżowe

argo

Nacinanie wzdłużne

argo

Nacinanie przepędu

argo

Efekt nacinania wzdłużnego

argo

Ryflowanie wzdłużne

argo

Uszorstnienie posadzki

argo

Antypoślizgowa posadzka hali udojowej

argo

Efekt nacinania krzyżowego

argo

Bruzdowanie wzdłużne

argo

Nacinania rusztów

argo

Nacinanie obory

argo

Uszorstanianie przepędu

argo

Posadzka antypoślizgowa

argo

Nacinanie wzdłużne

argo

Bruzda pod zgarniacz

argo

Montaż zgarniacza

argo

Ryflowanie wzdłużne

tabet logo
  • Ta-Bet Ismena Tarkiewicz

  • 48-200 Prudnik, ul. Legionów 18/6

  • NIP: 755 19 32 105