Logo Tabet

W jaki sposób pozbyć się starej wykładziny z biura?

To, jak ciężką i mozolną pracą jest ręczne zrywanie wykładziny, wiedzą tylko ci, którzy chociaż raz mieli do czynienia z tą pracą. Chociaż pozornie wydaje się to bardzo proste, tak naprawdę wiąże się z koniecznością długiego odklejania mocno przyczepionych kawałków wykładziny. W przypadku naprawdę starych wykładzin mogą się one rozpadać w rękach, co jeszcze bardziej utrudnia demontaż. Po zerwaniu ręcznym na podłożu pozostaje dużo kleju, który trzeba ręcznie usunąć, bez uszkodzenia posadzki.

W jaki sposób szybko i wygodnie usunąć wykładzinę?

Aby nie musieć zmagać się z wyżej wspomnianymi problemami, warto skorzystać z usług profesjonalnego przedsiębiorstwa oferującego przemysłowe zrywanie okładzin. Ta metoda pozwala na usunięcie wykładziny w o wiele krótszym czasie niż przy ręcznym zrywaniu. Dodatkowo dzięki profesjonalnemu sprzętowi, doświadczeniu i sporej wiedzy pracowników okładzina może zostać usunięta bez uszczerbku na podłożu.

Zrywając wykładzinę mechanicznie, usuwa się wraz z nią znaczną ilość kleju, co ogranicza ilość kleju, który trzeba będzie usunąć środkami chemicznymi. Do zalet tego rozwiązania należy zaliczyć również niski poziom hałasu podczas wykonywanych prac. Jako że stosowane urządzenia są stosunkowo niewielkie, mogą być wykorzystywane nawet w niewielkich pomieszczeniach i lokalach.

Czy warto zdecydować się na mechaniczne zrywanie wykładziny?

Zlecając zerwanie wykładziny profesjonalnej firmie korzystającej z odpowiedniego sprzętu, można oszczędzić nie tylko czas, ale także nerwy i pieniądze. Warto wspomnieć również o tym, że demontaż mechaniczny powoduje mniej uszkodzeń. Jak wspomniano, ten sposób sprawdzi się w małych pomieszczeniach, ale można go także z powodzeniem wykorzystać na dużych powierzchniach biurowych czy handlowych.

Wróć do bloga

Przykładowe realizacje

nacinanie pod dylatacje
Nacinanie pod dylatacje w Warszawie

Nacinanie wykonaliśmy na powierzchni 180 m2.

Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie
Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie

Prace budowlane na powierzchni 120 m2.

Nacinanie posadzki w Rawiczu
Nacinanie posadzki w Rawiczu

Nacinanie posadzek o powierzchni 1250 m2 dla hodowców bydła.


Do kogo skierowane są nasze usługi?

Jesteśmy otwarci na każde zlecenie związane z mechaniczną obróbką betonu oraz pozbyciem się zniszczonych nawierzchni. Realizujemy usługi dla firm, które chcą odnowić np. hale produkcyjne. Równie rzetelnie potraktujemy zlecenie na nacinanie podłoża w gospodarstwie rolnym czy też na zerwanie nawierzchni sportowej w obiekcie użyteczności publicznej. Każdy Klient może liczyć z naszej strony na poważne, indywidualne potraktowanie jego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Logo Tabet
  • TaBet Group Sp.z.o.o.

  • 48-200 Prudnik, ul. Włoska 11

  • NIP: 755 19 39 053