Logo Tabet

Na czym polega przemysłowe usuwanie kafli?

Zrywanie nawierzchni w przestrzeniach wielkopowierzchniowych i miejscach użyteczności publicznej takich jak galerie handlowe czy magazyny to bardzo duże i pracochłonne przedsięwzięcie. Za pomocą nowoczesnych technik i specjalnych maszyn można znacznie przyspieszyć ten proces. Wystarczy zastosować specjalistyczny sprzęt.

Dokładność i zachwycający efekt

Zrywanie kafli z pomocą maszyn przemysłowych specjalnie dedykowanych do takich zadań daje gwarancję precyzyjnie wykonanego zadania, a także pozbycie się warstwy kleju. W efekcie przy dużo niższym nakładzie czasu i pracy otrzymujemy gładką powierzchnię gotową pod nowe prace. W przypadku odkuwania ręcznego byłoby to niemożliwe do osiągnięcia. Dzięki temu remont staje się dużo szybszy i wygodniejszy. Jest to metoda warta rozważenia szczególnie w przypadku większych powierzchni - sklepów, hal, magazynów i podobnych przestrzeni. To, co przemawia za przemysłowym ściąganiem kafli, to również mniejszy hałas i zapylenie. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku ograniczonego czasu na realizację zlecenia. 

Przemysłowe usuwanie innych powierzchni

Intensywny rozwój branży budowlanej i ścisła współpraca z wykwalifikowanymi inżynierami daje efekty i skutkuje w używaniu coraz nowszych maszynach do zdejmowania nawierzchni. Obecnie spektrum możliwości jest już bardzo szerokie. Firmy remontowe podejmują się zleceń usuwania wykładzin dywanowych, PCV, kafli kamiennych i gresowych, płytek ceramicznych, nawierzchni sportowych, a także klasycznych parkietów i paneli podłogowych. Pozostawiony beton jest gładki i rzadko wymaga dodatkowego szpachlowania, ponieważ zrywana jest cała nawierzchnia wraz z klejem i międzywarstwami. Dzięki temu przestrzeń jest bezpośrednio gotowa do nakładania nowej powierzchni. Minimalizuje to koszty pokrywane przez zleceniodawców.

Wróć do bloga

Przykładowe realizacje

nacinanie pod dylatacje
Nacinanie pod dylatacje w Warszawie

Nacinanie wykonaliśmy na powierzchni 180 m2.

Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie
Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie

Prace budowlane na powierzchni 120 m2.

Nacinanie posadzki w Rawiczu
Nacinanie posadzki w Rawiczu

Nacinanie posadzek o powierzchni 1250 m2 dla hodowców bydła.


Do kogo skierowane są nasze usługi?

Jesteśmy otwarci na każde zlecenie związane z mechaniczną obróbką betonu oraz pozbyciem się zniszczonych nawierzchni. Realizujemy usługi dla firm, które chcą odnowić np. hale produkcyjne. Równie rzetelnie potraktujemy zlecenie na nacinanie podłoża w gospodarstwie rolnym czy też na zerwanie nawierzchni sportowej w obiekcie użyteczności publicznej. Każdy Klient może liczyć z naszej strony na poważne, indywidualne potraktowanie jego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Logo Tabet
  • TaBet Group Sp.z.o.o.

  • 48-200 Prudnik, ul. Włoska 11

  • NIP: 755 19 39 053