Logo Tabet

Jak działa zdzieracz do wykładzin?

Pozbycie się starej wykładziny z podłogi wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Jest wiele czynników, które mogą dodatkowo utrudniać ten proces. Dlatego też podczas świadczenia usług z zakresu profesjonalnego usuwania wykładzin, zastosowanie znajdują specjalne maszyny.

Samodzielne usuwanie wykładzin

Samodzielne usuwanie wykładzin może być nie tylko bardzo czasochłonne, ale i problematyczne. Im gorsza jakość wykładziny, tym trudniej będzie ją zerwać. Jeśli dodatkowo podłoże przed jej ułożeniem nie zostało odpowiednio przygotowane (m.in. szlifowanie, czyszczenie, gruntowanie), praca będzie wymagać sporo wysiłku i nie mniej cierpliwości.

W przypadku mniejszych powierzchni można spróbować stawić czoła temu wyzwaniu. Najlepiej użyć do tego zrywaków. Najprostsze są zrywaki ręczne, proste w obsłudze, chociaż nie zawsze skuteczne. Sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach do zrywania dobrej jakości wykładzin. Drugim rozwiązaniem są zrywaki mechaniczne, które są znacznie bardziej zaawansowane. Gwarantują znacznie lepszą wydajność niż przyrządy ręczne, dlatego lepiej poradzą sobie ze starymi wykładzinami.

Profesjonalne zrywanie wykładzin

Tradycyjne metody ręczno-mechaniczne niestety nie zawsze okazują się skuteczne. Dlatego też nasza firma zapewnia przemysłowe zrywanie wykładzin dywanowych. Działamy sprawnie i niezawodnie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wystarczy jeden cykl, by zerwać wykładzinę wraz z większością kleju. Specjalne maszyny cechują się niewielkimi rozmiarami, więc z powodzeniem działają nawet w ciągach komunikacyjnych, generując przy tym niski poziom hałasu. Wdrażane przez nas metody eliminują konieczność stosowania wylewki wyrównującej na powierzchni, co ogranicza wszelkie dodatkowe koszty.

Wróć do bloga

Przykładowe realizacje

nacinanie pod dylatacje
Nacinanie pod dylatacje w Warszawie

Nacinanie wykonaliśmy na powierzchni 180 m2.

Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie
Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie

Prace budowlane na powierzchni 120 m2.

Nacinanie posadzki w Rawiczu
Nacinanie posadzki w Rawiczu

Nacinanie posadzek o powierzchni 1250 m2 dla hodowców bydła.


Do kogo skierowane są nasze usługi?

Jesteśmy otwarci na każde zlecenie związane z mechaniczną obróbką betonu oraz pozbyciem się zniszczonych nawierzchni. Realizujemy usługi dla firm, które chcą odnowić np. hale produkcyjne. Równie rzetelnie potraktujemy zlecenie na nacinanie podłoża w gospodarstwie rolnym czy też na zerwanie nawierzchni sportowej w obiekcie użyteczności publicznej. Każdy Klient może liczyć z naszej strony na poważne, indywidualne potraktowanie jego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Logo Tabet
  • TaBet Group Sp.z.o.o.

  • 48-200 Prudnik, ul. Włoska 11

  • NIP: 755 19 39 053