Logo Tabet

Blog

Jak przygotować posadzkę na parkingu podziemnym?

Coraz więcej budynków wielorodzinnych, centrów handlowych, biurowców i hoteli w centrach miast posiada jedno lub kilkupoziomowy parking podziemny.

Czytaj dalej

Jak wykonuje się regenerację pasów startowych na lotniskach?

Jednym z kluczowych elementów każdego lotniska jest pas startowy. To właśnie na nim samolot wiele razy dziennie przemieszcza się z olbrzymią prędkością, aby rozpocząć lot ku niebu. 

Czytaj dalej

Jak przygotować powierzchnię pod nacinanie liniowe?

Nacinanie liniowe powierzchni betonowej to technika stosowana w budownictwie, inżynierii i architekturze do tworzenia dekoracyjnych lub funkcjonalnych wzorów.

Czytaj dalej

Jak osadzić szyny komunikacyjne w posadzce betonowej?

Beton to mocny i trwały materiał stosowany w budownictwie. Składa się z cementu, wody, piasku i kruszywa, takiego jak żwir lub rozdrobniony kamień. Stosunek tych składników wpływa m.in. na wytrzymałość powierzchni. Jak w tym twardym materiale umieścić szyny komunikacyjne? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jak działa zdzieracz do wykładzin?

Pozbycie się starej wykładziny z podłogi wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Jest wiele czynników, które mogą dodatkowo utrudniać ten proces. Dlatego też podczas świadczenia usług z zakresu profesjonalnego usuwania wykładzin, zastosowanie znajdują specjalne maszyny.

Czytaj dalej

W jaki sposób pozbyć się starej wykładziny z biura?

To, jak ciężką i mozolną pracą jest ręczne zrywanie wykładziny, wiedzą tylko ci, którzy chociaż raz mieli do czynienia z tą pracą. Chociaż pozornie wydaje się to bardzo proste, tak naprawdę wiąże się z koniecznością długiego odklejania mocno przyczepionych kawałków wykładziny. W przypadku naprawdę starych wykładzin mogą się one rozpadać w rękach, co jeszcze bardziej utrudnia demontaż. Po zerwaniu ręcznym na podłożu pozostaje dużo kleju, który trzeba ręcznie usunąć, bez uszkodzenia posadzki.

Czytaj dalej

Przykładowe realizacje

nacinanie pod dylatacje
Nacinanie pod dylatacje w Warszawie

Nacinanie wykonaliśmy na powierzchni 180 m2.

Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie
Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie

Prace budowlane na powierzchni 120 m2.

Nacinanie posadzki w Rawiczu
Nacinanie posadzki w Rawiczu

Nacinanie posadzek o powierzchni 1250 m2 dla hodowców bydła.


Do kogo skierowane są nasze usługi?

Jesteśmy otwarci na każde zlecenie związane z mechaniczną obróbką betonu oraz pozbyciem się zniszczonych nawierzchni. Realizujemy usługi dla firm, które chcą odnowić np. hale produkcyjne. Równie rzetelnie potraktujemy zlecenie na nacinanie podłoża w gospodarstwie rolnym czy też na zerwanie nawierzchni sportowej w obiekcie użyteczności publicznej. Każdy Klient może liczyć z naszej strony na poważne, indywidualne potraktowanie jego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Logo Tabet
  • TaBet Group Sp.z.o.o.

  • 48-200 Prudnik, ul. Włoska 11

  • NIP: 755 19 39 053