Logo Tabet

Blog

Jak działa zdzieracz do wykładzin?

Pozbycie się starej wykładziny z podłogi wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Jest wiele czynników, które mogą dodatkowo utrudniać ten proces. Dlatego też podczas świadczenia usług z zakresu profesjonalnego usuwania wykładzin, zastosowanie znajdują specjalne maszyny.

Czytaj dalej

W jaki sposób pozbyć się starej wykładziny z biura?

To, jak ciężką i mozolną pracą jest ręczne zrywanie wykładziny, wiedzą tylko ci, którzy chociaż raz mieli do czynienia z tą pracą. Chociaż pozornie wydaje się to bardzo proste, tak naprawdę wiąże się z koniecznością długiego odklejania mocno przyczepionych kawałków wykładziny. W przypadku naprawdę starych wykładzin mogą się one rozpadać w rękach, co jeszcze bardziej utrudnia demontaż. Po zerwaniu ręcznym na podłożu pozostaje dużo kleju, który trzeba ręcznie usunąć, bez uszkodzenia posadzki.

Czytaj dalej

Jak usunąć z posadzki klej po starym linoleum?

Linoleum jest rodzajem pokrycia podłogi, które swego czasu było bardzo popularne w prywatnych domach i mieszkaniach, natomiast obecnie bardzo często można spotkać je w budynkach użytku publicznego czy lokalach usługowych. Jest stosunkowo tanie i odporne na uszkodzenia. Przed jego montażem należy zastosować się do szeregu zasad. Nie inaczej jest w przypadku jego usuwania – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku, kiedy linoleum zostało przyklejone do kafelków lub płytek.

Czytaj dalej

Jak wygląda proces wymiany starej papy?

Wymiana starej papy jest procesem, dzięki któremu pokrycie dachowe może odzyskać dawną szczelność i estetyczny wygląd. Wykonuje się ją najczęściej w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia starego pokrycia dachowego. Renowacje wykonuje się w przypadku starszych budynków, natomiast w sytuacji, kiedy uszkodzeniu ulegnie papa na nowej budowli, to w większości wypadków o wiele bardziej opłacalne jest jej zerwanie i ułożenie na nowo, niżeli naprawa.

Czytaj dalej

Jak efektywnie skuwać glazurę

Skuwanie glazury jest koniecznością w przypadku generalnego remontu i zmiany aranżacji. Konieczność skucia płytek może zajść zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i obiekcie przemysłowym. Co do zasady skuwanie płytek ze ścian nie wydaje się skomplikowane, jednak wiąże się z koniecznością odpowiedniego rozplanowania prac oraz zastosowania dopasowanego sprzętu, dzięki czemu całość przebiegnie sprawnie i bez utrudnień.

Czytaj dalej

Na czym polega przemysłowe usuwanie kafli?

Usunięcie kafli lub płytek jest obowiązkowe w przypadku przebudowy pomieszczeń czy też wykonywania gruntownego remontu. O ile w niewielkich pomieszczeniach można wykonać tę pracę ręcznie, o tyle skucie kafli w potężnym budynku przemysłowym, przestrzeni wielkopowierzchniowej, supermarkecie, magazynie czy galerii handlowej za pomocą narzędzi ręcznych jest wręcz niemożliwe. W takich sytuacjach warto zdecydować się na przemysłowe zrywanie kafli. Czytaj dalej


Przykładowe realizacje

nacinanie pod dylatacje
Nacinanie pod dylatacje w Warszawie

Nacinanie wykonaliśmy na powierzchni 180 m2.

Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie
Wycinanie i wykuwanie stropu w Szczecinie

Prace budowlane na powierzchni 120 m2.

Nacinanie posadzki w Rawiczu
Nacinanie posadzki w Rawiczu

Nacinanie posadzek o powierzchni 1250 m2 dla hodowców bydła.


Do kogo skierowane są nasze usługi?

Jesteśmy otwarci na każde zlecenie związane z mechaniczną obróbką betonu oraz pozbyciem się zniszczonych nawierzchni. Realizujemy usługi dla firm, które chcą odnowić np. hale produkcyjne. Równie rzetelnie potraktujemy zlecenie na nacinanie podłoża w gospodarstwie rolnym czy też na zerwanie nawierzchni sportowej w obiekcie użyteczności publicznej. Każdy Klient może liczyć z naszej strony na poważne, indywidualne potraktowanie jego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Logo Tabet
  • TaBet Group Sp.z.o.o.

  • 48-200 Prudnik, ul. Włoska 11

  • NIP: 755 19 39 053